نتایج جستجو برای عبارت :

عکس | آرایشگر رونالدو عشق اوست

همانطور که میدانید مسی و رونالدو دو تن از بهترین بازیکنان فوتبال که دنیا به خودشان است دیده اند ولی همیشه این مشکل به وجود می اید که کدام از دیگری بهتر است
این مسئله آنقدر پیچیده شده که دانشمندان با کمک ابرکامپیوتر ها به مقایسه مسیو رونالدو پرداخته اند و در نهایت مسی با نمره بالا تری نسبت به رونالدو در رتبه بالاتر قرار گرفت اما نمیتوان فقط این را در نظر گرفت جام هایی این دو بازیکن در طی این سال ها برای باشگاه و کشورشان به دست اوردن هم بسیار م
گل زیبای کریس رونالدو در لباس یوونتوس به
منچستریونایتد در هفته چهارم مرحله گروهی فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا به
عنوان بهترین گل فصل قبل این رقابت‌ها شناخته شد.
با
وجود گل دیدنی و تک ضرب کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد، یوونتوس در
خانه برابر شیاطین سرخ شکست خورد. تک گل یووه را در این دیدار، کریستیانو
رونالدو با یک ضربه والی روی پاس بونوچی به ثمر رساند. حالا به انتخاب
یوفا، این گل کریستیانو رونالدو به عنوان برترین گل فصل 19-2018 لیگ
قه
رامون کالدرون (مدیر سابق رئال) :وقتی فرگوسن فهمید که رونالدو می خواهد به رئال برود با شرایطی مشابه او را به بارسلونا پیشنهاد داد
به رونالدو گفت که میتواند برود اما فقط به شرطی که به بارسا برود ، با این وجود رونالدو تعهد و تعصبش به رئال را نشان داد و به همین خاطر به برنابئو آمد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بازی سه، علو ستاره پرتغالی در روزهای اخیر به دشواری جالبی طرفداران خود را به پیروی از وصیت های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا بوسیله ویروس کرونا فراخوانده بود. بوسیله عنوان مثال او چند روز پیش با انتشار ویدئویی که در آن مشغول ضدعفونی کردن دست های کودکان خود بود، از هوادارانش درخواست کرد که بهداشت را به شکل شدید بزرگداشت کنند. درون همین رابطه ساعاتی پیش کریستین رونالدو  فوق هنرپیشه پرتغالی یوونتوس ویدئوی دی
کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال و باشگاه یوونتوس ایتالیا به تازگی در جدیدترین مصاحبه خود از فقر شدید خانواده اش در دوران کودکی خبر داد.
رونالدو در اینباره گفته بود: خانواده ام واقعا فقیر بودند. من با لباس‌های کهنه و پاره ام برای خودم توپ می‌ساختم و تمرین فوتبال می‌کردم. من حتی پول غذا خوردن نداشتم!   می‌خواهم ناجی زندگی ام (خانم الدا) را پیدا کنم. الدا کسی بود که در رستوران همبرگر اضافی مردم و یا غذایی اضافه به من می‌داد تا از گ
فوتبال ایتالیا در فصل گذشته روزهای خاطره
انگیز، جذاب و البته تلخی را به خود دید. از حضور رونالدو در فوتبال
ایتالیا گرفته تا درخشش غیرمنتظره آتالانتا، خداحافظی ده روسی و رفتارهای
نژادپرستانه هواداران. در این گزارش نگاهی به فصل 2018-2019 سری آ خواهیم
داشت؛

ادامه مطلب
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.   او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌های منتشرشده، با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل از
عکس پروفایل کریستیانو رونالدو : یک مجموعه ی عالی از عکس ها و والپیپرهای بسیار زیبا و شگفت انگیز ستاره ی فوتبال جهان رو براتون جمع کردیم.

دیدن و دانلود این عکس های پروفایل برای طرفداران کریس نه تنها خالی از لطف نیست بلکه که واجبه!
شما دوست دارید تصاویر ستاره ی محبوبتون رو توی لباس کدوم تیم ببینید؟ 
نکته مهم اینه که از لباس تیم های مختلف این عکس ها جمع آوری شده تا هر کسی با هر سلیقه ای بتونه ازشون استفاده کنه.

برای پس
رکوردزنی های لیونل مسی بالاتر از رونالدو
آنا:لیونل مسی با ارائه آمار گلزنی بهتر از کریستیانو رونالدو، بالاتر از این بازیکن قرار گرفت.
ورزش فوتبال بالغ بر 10 سال است که تحت تأثیر دو فوق ستاره قرار دارد و تمامی علاقه مندان به این ورزش، هر دو بازیکن را می شناسند. 
لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با ارائه نمایش های خارق العاده در زمین فوتبال باعث جذاب شدن این ورزش شده اند و عملکرد آن ها همواره زیر ذره بین کارشناسان قرار گرفته است. یکی از مواردی که د

زادروز:  5 فوریه 1985
زادگاه : مادیرا -پرتغال 
قد: 1.87

کریستیانو رونالدو فوتبالیست مطرح پرتغالی است که در حال حاضر در تیم یوونتوس ایتالیا توپ میزند.
خیلی ها وی را به خاطر عملکرد فوق العاده اش یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ میدانند
او فوتبالش را در اندورینها شروع کرد سپس به ناسیونال رفت و بعد از ان به اسپورتینگ لیسبون پیوست
وی توانست در سال 2003 نظر الکس فرگوسن سرمربی محبوب منچستر یونایتد را جلب کند و به تیمش ملحق شود.
در سال 2004 اولین جام خو
رونالدو به عنوان بهترین بازیکن جهان، یک جورایی به مد و استایل خودش اهمیت می دهد و کلا خیلی پروو و دختر کش شده است. وی همچنین برای اینکه بدن خودش را روی فرم نگه دارد تمرینات بسیار سختی را هم انجام می دهد. از قضا رونالدو هم قد بلندی دارد و هم سرشونه های پهن و شکمی شش تیکه دارد که در کل هر لباسی را که او بر تن کند، زیبا به نظر می رسد.
استایل و نوع پوشش رونالدو
از جمله از این لباس ها می توان به کت شلوار زیبای او اشاره کرد که موقع انتخابی برای بهترین با
شاید روزی برف آفریقا را سفیدپوش کند و یا بشر قادر بر زندگی روی مریخ شود، اما تا روزی که فوتبال وجود دارد مردم از مقایسه ی بین مسی و رونالدو دست برنخواهند داشت. بد نیست در اینجا کمی هم از نظر علمی به بررسی و مقایسه ی ویژگی های فیزیکی، روحی، ذهنی و مهارت های این دو فوق ستاره بپردازیم.

ادامه مطلب
چه بازی ای بود دیشب.
سر پنالتی پرتغال یه لحظه خودمو جای بیرانوند تصور کردم، تمام تنم لرزید. گرفتن پنالتی رونالدو چیز کمی نیست.
طارمی جان آخه چرا فرزندم؟چرااا؟(این فقط یه گله است وگرنه طارمی از وقتی که پرسپولیس بود، بازیکن محبوب منه)
همیشه رونالدو رو بیشتر از مسی دوست داشتم ولی دیشب تا تونستم فحشش دادم:||
کواریشما از کجا پیداش شد آخه؟ لامصب این دو بازی قبلی کجا بودی پس؟ گل طلاییت رو به مراکش میزدی خو:(
بعد از بازی سردرد وحشتناک داشتم و مثل ابر ب
کاترین مایورگا که سابقاً مدل بوده ادعا کرده که کریستیانو رونالد در هتلی به نام Hotel Palms Place و در شبی که در بیرون از هتل با هم آشنا شده اند، به اتاق این بازیکن مشهور فوتبال رفته و در آنجا مورد تجاوز قرار گرفته است.
بر اساس یک ایمیل افشا شده، DNA کریستیانو رونالدو با مدارک مربوط به ماجرای تجاوز او در لاس وگاس تطابق داشته و او به وکیل خود گفته که در این ماجرا، زن مورد نظر به او گفته که دست از کارش بردارد.
در بخشی از ایمیل هایی که توسط پلیس و مقامات قضای
به نقل از نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا، علی دایی، پادشاه فوتبال ایران می گوید که دیر یا زود رونالدو، اسطوره پرتغالی رکورد او را می شکند. در تاریخ فوتبال هیچ کس مثل دایی گلزنی نکرده است. او با زدن 109 گل برای تیم ملی ایران آقای گل فوتبال جهان است.
دایی درباره این رکورد گفت: این رکورد باعث افتخارم است. به نظرم تا زمانیکه این رکورد بوده ملت ایران نیز همه افتخار می کردند. این افتخار تنها برای من نیست بلکه برای تمام مردم ایران است.
وی افزود: اصلا نارا
رویارویی بدل‌های مسی و رونالدو در ایران!
به نقل از روزنامه شهروند، چند وقتی می‌شود که درجامعه با یک پدیده بسیار جالب مواجه شده‌ایم. در ایران دوپدیده‌ای ظهور کرده‌اند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به ستاره‌های بارسلونا و رئال‌مادرید دارند که این مسأله حتی باعث شهرت جهانی آنها شده است. درست است که بالاترین افراد همان اشخاص خلاق، با اراده‌ و پرتلاش هستند که برای خود شهرت، محبوبیت و ثروت دست و پا می‌کنند،‌ اما انگار با تبدیل‌شدن به چهره‌
مهاجمی که پس از حاشیه‌های زیادی که فصل گذشته داشت از سوی باشگاه اینتر در لیست فروش قرار گرفته است. روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد باشگاه یوونتوس با تأیید کریستیانو رونالدو پرتغالی که پذیرفته ایکاردی 26 ساله زوجش در خط حمله بانوی پیر شود، در جذب این مهاجم آرژانتینی مصمم‌تر شده و برای این کار وارد مذاکره با باشگاه اینتر خواهد شد.
این نشریه ایتالیایی مدعی شد رونالدو معتقد است با حضور مائورو ایکاردی، فضا در زمین برای حرکات او د
وقتی رونالدو جوان بود خیلی تمارز میکرد .
و بیشتر ان ها را اوت می زد. از سن 19 سالگی فوتبال را شروع کرد.
در 4 سال 1 گل زده است و 17 پنالتی اوت زده است .
اما الان 101 گل زده است د دومین مهاجم دنیا است.
فقط 4 دروازه بان پنالتی رونالدو را گرفته اند.رونالدو سابقه ی بازی در تیم های منچستر یونانتد و رال مادرید و یوو نتوس را داشته است.
بسم الله الرحمن الرحیم

جمع بندی کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو و کودکان سوری :
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس در پیامی ویدئویی گفت: این پیام برای کودکان سوریه است. خیلی خوب می دانیم که شما سختی های زیادی کشیده اید. من بازیکنی بسیار مشهور هستم اما شما قهرمانان واقعی هستید. امیدتان را از دست ندهید. جهان از آن شماست. ما با شما هستیم.
لینک ویدیو

همچنین وی در صفحه اینستاگرام خود این عکس را بارگذاری کرده است :
ادامه مطلب
سن =35
قد=88
نام کامل =کیریستیانو رونالدو دوس سانتوش اویرو
پست=مهاجم-وینگر چپ
زادگاه=پرتغال-مادیرا
باشتگاه کنونی=یوونتوس
شماره ی پیراهن=7
باشگاههای حرفه ای=   2003 -2002 اسپورتینگ بی    گل=0   بازی=2
                                 2003 -2002 اسپورتینگ               3           25
                                 2009 -2002 منچستر یونایتد         84         196
                                 2018 -2009 رئال مادرید              311       292
                                         -2018 یوونتو
ه گزارش ویکی اسپورت ورزشی به نظر می رسید روملو لوکاکو خرید بعدی اینتر باشد اما حالا او در آستانه معاوضه با پائولو دیبالا و انتقال به یوونتوس قرار گرفته است و کریستیانو رونالدو یکی از حامیان حضور او در تورین بوده است.
طبق ادعای دیلی میل، همانطور که مائوریتسیو ساری در هفته های اخیر بارها تاکید کرده قرار است از کریستیانو رونالدو به عنوان وینگر چپ در ترکیب خود بهره گیرد و احتمالا این تیم از روش 3-3-4 در فصل پیش رو بهره خواهد برد و لوکاکو در وسط مثل

به گزارش وبلاگ فوتبال کاشمر به نقل از ورزش سه: کیست که شک داشته باشد رونالدو نازاریو یا رونالدوی برزیلی یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ است. مریخی چه در زمین‌های فوتبال و چه بیرون از مستطیل سبز شهرتی داشت که همچنان نام او را به عنوان یکی از مهمترین چهره‌های تاریخ فوتبال مطرح می‌کند.
ادامه مطلب
بنا به اطلاعات بدست آمده از منابع غیر رسمی بعد از بازی پرسپولیس و السد
کریستین رونالدو با ژاوی گفتگوی محرمانه ای داشته است، باخت السد در مقابل پرسپولیس جای خود داشت و بسیاری را ناخوش حال کرد و ملت شریف ایران عزیرمان را خوشحال ولی در این بین طعم تلخ محار شوت کریستین تو جام جهانی توسط علی بیرانوند عزیز را ژاوی هم چشید، و گفتگوی کریس و ژاوی در واقع ابراز همدردی کریستین با ژاوی بوده و گفته میشود که کریس گفته ژاوی ناراحت نباش اون علی بیرانوند کم
امشب یعنی اول مهر ماه 98 جایزه بهترین بازیکن فیفا 2019 داده میشود
و نامزدها عبارت اند از:لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و ویرجیل فندایک
لیونل مسی که سال نسبتا خوبی داشت و گل هایی  به ثمر رساند اما در نهایت فقط توانست لالیگا را فتح کند و در فتح کوپا دل ری و لیگ قهرمانان ناکام بود او حتی با ارژانتین دوباره در فتح کوپا امریکا ناکام ماند. 
کریستیانو رونالدو سال خوبی را سپری کرد شاید به اندازه مسی گل نزده باشد اما توانست لیگ ایتالیا و جام حذفی را برنده
در زمان های قبل ویدیو چک نبوده است . ارژانتین و انگلیس میخواستند ذر فینال جام جهانی بهم رقابت بکنند . در دقیقه ی 86 مارادونا در وازه ی انگلیس را باز کرد اما با دست . 
نساجی تیمی است که بیشترین گل بخدی در ایران را دارد .
ایا میدانستید رونالدو در بارسلونا بازی کرده است ولی رونالدو برزیلی که شماره ی 9 بارسلونا بوده است .
ایا مدانستید منچستر سیتی در 38 بازی 104 امتیاز اورده است .
ایا میدانستید بهترین گل در بازی پرسپولیس و استقلال را کریم باقری زده است .
یادکن مهدی که دل آرامشش درکوی اوست/بندگی حق سراسرشیعه را رهپوی اوست/عزت دنیاوعقبی در وصال اهل بیت/زمزم دلها همیشه درنسیم بوی اوست/میدهدعشق ولایت حب اواندرقلوب/آشنابا حق پرستان همدمی باروی اوست/آبشار رحمت رب کوثرآدینه هاست/چشمها بهروصالش خاطراتش سوی اوست/شرط وصل حضرت او هست اصلاح درون/سیل اشکی ازفراقش واصل در جوی اوست/ظلمهای بیشماری دشمن مولاکند/گنج پیروزی شیعه چرخش آن گوی اوست/یوسف در آفرینش دیدنش شدآرزو/مدح طاووس بهشتی طره ابروی اوست/ی
ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال در جدیدترین اظهار نظر خود گفته بازیکنی وجود ندارد که از او بیشتر گل زده باشد.
به گزارش گروه ورزشی عصرحباد؛ تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و لیتوانی در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ شب گذشته (سه‌شنبه) به مصاف هم رفتند.
تیم ملی فوتبال پرتغال توانست با نتیجه ۵ بر یک در این دیدار به پیروزی برسد. کریس رونالدو بعد از این پیروزی و رسیدن رکورد ۹۳ گل ملی گفت: آیا بازیکنی هست که بیشتر از من گل زده باشد؟ به نظرم بازیکنی وجود
نقل مکان رونالدو به خانه اجاره‌ای در پرتغال
کریستیانو رونالدو عمارت لوکس خود در پرتغال را ترک کرده و به همراه خانواده‌اش به خانه‌ای اجاره‌ای در یک دهکده ماهیگیری نقل مکان کرده است.
به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو که از زمان شیوع بحران کرونا در کشورش پرتغال به سر برده و در عمارت لوکس خود در زادگاهش مادیرا در قرنطینه به سر می‌برد، بعد از گذشت مدتی از این قرنطینه از زندگی در چاردیواری این خانه خسته شده و با اجاره یک خانه در دهکده‌ای م
امشب فوتبال است و دوباره ان ضربان قلب های بالا رفته و مغز های داغ شده از استرس :))))
نقش من در این میان مانند ان خر مفلوکی ست که تا زانو در گل گیر کرده است:))))
مثل ماست، وامانده ام که کدامش بالاخره؟؟:))))
یوونتوس _آژاکس 
یا
منچستر یونایتد_بارسا؟؟؟
بخش احمقانه اش اینجا است که وقتی سر هر دوبازی شرط بسته باشی چشمانت میلغزد و دلت بی قرار است برای نتیجه بازیی که نمیتوانی دنبالش کنی؛))))مصداق بارز یه دلم میگه برم برم یه دلم میگه نرم نرم و این حرفاهای حاشیه
امشب فوتبال است و دوباره ان ضربان قلب های بالا رفته و مغز های داغ شده از استرس :))))
نقش من در این میان مانند ان خر مفلوکی ست که تا زانو در گل گیر کرده است:))))
مثل ماست، وامانده ام که کدامش بالاخره؟؟:))))
یوونتوس _آژاکس 
یا
منچستر یونایتد_بارسا؟؟؟
بخش احمقانه اش اینجا است که وقتی سر هر دوبازی شرط بسته باشی چشمانت میلغزد و دلت بی قرار است برای نتیجه بازیی که نمیتوانی دنبالش کنی؛))))مصداق بارز یه دلم میگه برم برم یه دلم میگه نرم نرم و این حرفاهای حاشیه
یوونتوس در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در آمستردام به تساوی 1-1 دست یافته و بخش زیادی از راه صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را طی کرد.

یوونتوس ابتدا و در اواخر نیمه اول توسط کریستیانو رونالدو به گل رسید. ستاره پرتغالی روی ارسال تماشایی ژائو کانسلو موفق شد با یک ضربه سر شیرجه ای و تماشایی دروازه اونانا را باز کرده و گل مهمی در مسیر صعود احتمالی بیانکونری به جمع 4 تیم به ثمر برساند.

رونالدو تا به حال 11 بار با ضربه سر در مراحل
کریستین رونالدو
Coronavirus: Cristiano Ronaldo greets non-existent fans and applauds empty stadium before Juventus’ win over Serie A rivals Inter Milan

Cristiano Ronaldo cheekily greeted non-existent fans ahead of Juventus’ Serie A showdown vs Inter on Sunday

Juve secured a 2-0 win over their title rivals thanks to second-half goals from Aaron Ramsey and Paulo Dybala

The result saw Maurizio Sarri’s men leapfrog Lazio at the top of the Serie A table and move nine points clear of Antonio Conte’s Inter
But the game was played without any fans inside Juventus’ Turin stadium following the Italian government’s ruling to ban spectators from attending sporting events until April 3 due to the coronavirus outbreak.
More than 7,000 people have been infected by the deadly
معلمون میگفت هر وقت وضعیت نظام جوری میشه که مردم ناراضی میشن ازش, یکی از دو تیم پرطرفدار کشور(استقلال یا پرسپولیس) با کمک و برنامه ی نظام باید قهرمان شه.بنظرتون چقدر این حرف درسته؟؟؟(با استدلال باشه لطفا)
  نکته:آقا من اصلا فوتبالی نیستم.ته اطلاعاتم اینه که رونالدو بازیکن ریاله مادریده.
وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی و جوان رئال مادرید امشب مرد اول دیدار تیمش مقابل بارسلونا بود.
 رئال مادرید موفق شد در دیداری حساس و سرنوشت ساز در تعیین قهرمانی لالیگا، با دو گل بارسلونا را مغلوب کرده و دوباره به صدر جدول برسد؛ ستاره این پیروزی بدون شک وینیسیوس جونیور، وینگر جوان کهکشانی ها بود.
بیشتر بخوانید:
رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد/بارسا تسلیم به معنای واقعی +فیلم
این بازیکن موفق شد در دقیقه 70 و روی پاس عمقی و دقیق تونی کروس وا
وارثشان کیست؟ اوست آری اوست مگر غیر از او می توان تصور کرد که بگویم او کیست او تنها اوست و غیر از او، اویی وجود ندارد آری اوست
او مهدی فاطمه است...............
او کجاست؟ او کجا نیست تا من بگم کجاست، او در تمام کجاها حضور دارد پس من باید ببینم کجام؟ آری کجام؟  من الان در همان کجاییم که او در همان کجاست....
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی امروز فیفا لیست برترین‌های فوتبال جهان در سال 2019 را اعلام کرد و بهترین های فوتبال مردان و زنان دنیا در سال جاری، برای کسب عنوان بهترین سال با هم رقابت می کنند.
نکته جالب توجه این است که لیورپول با چهار نماینده در دو بخش، بیشترین سهم را در لیست اعلام شده دارد. ویرژیل فن دایک، محمد صلاح و سادیو مانه سه بازیکن این تیم هستند که با دیگر فوق ستاره هایی مثل مسی و رونالدو رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان و ت
در بازی روز گذشته دو تیم یوونتوس و تیم منتخب جی لیگ کره جنوبی سسینیا پس از آنکه گل دوم منتخب جی لسگ را به ثمر رساند به همراه برخی از هم بازی‌هایش خوشحالی معروف کریس رونالدو را انجام دادند و به وی اشاره کردند.
پس از پایان دیدار سسینا به سمت رونالدو رفت و این ستاره پرتغالی وی را در آغوش گرفت و پیراهن خود را تقدیم سسینیا کرد.

خود را به خدا بسپار، وقتی که دلت تنگ استوقتی که صداقتها ، آلوده به صد رنگ است خود را به خدا بسپار، چون اوست که بی رنگ استچون وادی عشق است او، چون دور ز نیرنگ استخود را به خدا بسپار ، آن لحظه که تنهایی آن لحظه که دل دارد ،از تو طلب یاری خود را به خدا بسپار ، همراه سراسر اوست دیگر تو چه میخواهی ؟! بهر طلبت از دوستخود را به خدا بسپار، آن لحظه که گریانی آن لحظه که از غمها ، بی تابی و حیرانیخود را به خدا بسپار، چون اوست نوازشگرچون ناز تو میخواهد ، او را
کریستیانو رونالدو با چهار گلی که دیشب در بازی پرتغال مقابل لیتوانی به ثمر رساند حالا رکورددار بیشترین گل ملی در میان بازیکنان اروپایی است و به علی دایی در صدر جدول گلزنان ملی دنیا نزدیک می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ فوتبال پرتغال دیشب در دیدار تیم ملی کشورش مقابل لیتوانی در مقدماتی یورو 2020 خوش درخشید و در جریان پیروزی 5-1 پرتغالی‌ها چهار گل از گلهای تیم ملی کشورش را وارد دروازه حریف کرد. رونالدو با این گلها حال
خداوند، خود دلیل بر خویشتن است. به اوست که جهان قائم است و به اوست که می‌توان جهان را شناخت. و خلیفۀ او بر زمین کثرات و رنج‌ها، انسان است. انسان مظهر نمایش اوست؛ اگر به او نظر کند و جز او نبیند. و شهید نظر به وجه الله می‌کند و در خون خویش، دلیلی ست بر وجود خداوند. 
هر که تمنای دیدار خداوند را دارد به شهید بنگرد که چگونه با جان خویش به او اشاره می‌کند.
۶۱- پرده دارحریم دل سرا پرده محبت اوست   دیده آیینه دار طلعت اوست من که سر درنیاورم به دوکون گردنم زیر بار منت اوست تووطوبی و ماو قامت یار     فکر هرکس به قدر همت اوست گرمنآوده دامنم چه زیان     همه عالم گواه عصمت اوست منکه باشم درآن حرم که صبا … پرده دارحریم – دل سراپرده محبت اوست – غزل ۵۶
منبع : فالگیر
۶۱- پرده دارحریم دل سرا پرده محبت اوست   دیده آیینه دار طلعت اوست من که سر درنیاورم به دوکون گردنم زیر بار منت اوست تووطوبی و ماو قامت یار     فکر هرکس به قدر همت اوست گرمنآوده دامنم چه زیان     همه عالم گواه عصمت اوست منکه باشم درآن حرم که صبا … پرده دارحریم – دل سراپرده محبت اوست – غزل ۵۶
منبع : فالگیر
عملکرد مسی در فصل 2018 و 2019

https://www.mp4.ir/Video?Watch=78107-832580630

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
عملکرد رونالدو در فصل 2018 و 2019

https://www.aparat.com/v/Lzu4X/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88_%D8%AF%D8%B1_%D8%B3%D8%A7%D9%84_2018%2F2019
چشمی که به شب بنگرد از پشت نقابی،
تکرار کند قصه‌ی روزی و عقابی،
تردید ندارد که جهان زیر پر اوست،
هر ره که رود سایه‌ی او همسفر اوست،
این مرغ گذر از پل تدبیر ندارد،
شاید خبر از گردش تقدیر ندارد،
روزی که بگیرند از این چهره نقابی،
وقت است کبوتر بزند نوک به عقابی...

+این تفسیر شما رو به یاد کسی نمیندازه؟ :/
+اگر دوست داشتید با این لینک دانلود کنید.
1. دیشب نصف شب دیدم صدای سنجاب میاد :| رفتم دیدم داداشم داره چوب شور میخوره و فوتبال میبینه :)) هیچی دیگه حاجی نشستیم فوتبال دیدیم :)) فقط قیافه رونالدو وقتی تعویضش کردن و یارویی که باهاش تعویض شد گل زد :)))) زیبا نبود؟
2. معاون کوچولوعه اجازه داد به دست تپلوش دست بزنم ^~^ حاجی فشار دادم با انگشتم دستشو، تا بینهایت رفت تو :)))))) 
3. امروز داشتم میمردم! به معنی واقعی کلمه! به زهرا حرفایی که یکی باید به خودمو میزد زدم، خوب شدم. زیبا خوب نشدم؟ :)
4. لینک
  اسطوره فوتبال ایران اعلام کرد که فوق ستاره پرتغالی تنها کسی است که می تواند رکورد او را بشکند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا، علی دایی، پادشاه فوتبال ایران می گوید که دیر یا زود رونالدو، اسطوره پرتغالی رکورد او را می شکند. در تاریخ فوتبال هیچ کس مثل دایی گلزنی نکرده است. او با زدن 109 گل برای تیم ملی ایران آقای گل فوتبال جهان است.
دایی درباره این رکورد گفت: این رکورد
خود را به خدا بسپار،وقتی که دلت تنگ است؛وقتی که صداقتها آلوده به صد رنگ است
خود را به خدا بسپار،چون اوست که بی رنگ است؛چون وادی عشق است او،چون دور زنیرنگ است
خود دا به خدا بسپار،آن لحظه که تنهایی؛آن لحظه که دل دارد از تو طلب یاری
خود را به خدا بسپار،همراه سراسر اوست؛دیگر تو چه میخواهی ؟!بهر طلبت از دوست
خود را به خدا بسپار آن لحظه که گریانی؛ آن لحظه که از غمها بی تابی و حیرانی
خود را به خدا بسپار،چون اوست نوازشگر؛چون ناز تو می خواهد او را ز درو
طرف اومده تو اینستا یه عکس تابلو از رونالدو گذاشته رو عکس دایره انداخته بعد نوشته اگه گفتین این کیه؟
و جواب ملت همیشه در صحنه:
مهدی طارمی
مرتضی تبریزی
سوارز
حسن روحانی
عباس معصومیه؟
ولی از همه جالبتر حواب اون بنده خدایی بود که گفته شقایق فراهانی

فوتبال پرتغال
وقتی صحبت از تیم فوتبال پرتغال می شود،  اغلب ما به یاد اسطوره فوتبال پرتغال و جهان یعنی کریستیانو رونالدو می افتیم. بازیکنی که با خلاقیت ها و تکنیک های فردی و قدرت بالای فوتبال خود، ادبات تازه ای در دنیای فوتبال تولید کرد.
فوتبال پرتغال اما تنها به رونالدو خلاصه نمی شود. این کشور یکی از مهم ترین لیگ های فوتبال دنیا و اروپا را در اختیار دارد که اخیرا با حضور امیر عابدزاده و مهدی طارمی و یا حتی مهرداد محمدی در لیگ یک این کشور بی
  نشریه معروف پرتغال امروز صحبت‌های اسطوره فوتبال ایران و آقای گل فوتبال جهان را بازتاب داد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی، اسطوره فوتبال ایران روز گذشته در مصاحبه با نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی بزودی رکورد آقای گلی او را خواهد شکست.
نشریه «رکورد» پرتغال امروز این اعتراف دایی را بازتاب داد و اعلام کرد که اسطوره فوتبال ایران می گوید که فوق ست
دختر با حجاب ...آرام از کنارت می گذرد ، بی صدا ...بدون جلب توجه... سیاهی، رنگ اوست و بو نداشتن ویژگی او... صورتش را نمیبینی، اما در مقابل اویی.اوست که با سکوت، با تو حرف میزند و به تو می آموزد.....اگر اهلش باشی.در اوج کرامت است و تندیس متانت..نزدیک، اما دور از دسترس...بی عشوه ولی دلربا...اوست معلم وقار در قله ی بی نیازی..هر خارو خسی عاشقش نمی شود و زیباییش را هر دلی لمس نمی کند...او پیش از انتخاب شدن انتخاب میکند و پیش از معشوق شدن عاشق می شود...با زیرکی گوی
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«صاحب این امر چهار نشانه از چهار پیامبر دارد: نشانی از حضرت موسی، نشانی از عیسی، نشانی از یوسف و نشانی از حضرت محمد صلی الله علیه و آله:- نشانه اش از حضرت موسی، وحشت و نگرانی است.- نشانه اش از حضرت یوسف، زندانی شدن اوست.- نشانه اش از حضرت عیسی، اختلاف مردم در حق اوست که می گویند: مرده است و برخی گویند نمرده است.- نشانه اش از رسول اکرم صلی الله علیه و آله قیام به شمشیر اوست».
الامامة و التبصرة/ ص94
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«صاحب این امر چهار نشانه از چهار پیامبر دارد: نشانی از حضرت موسی، نشانی از عیسی، نشانی از یوسف و نشانی از حضرت محمد صلی الله علیه و آله:- نشانه اش از حضرت موسی، وحشت و نگرانی است.- نشانه اش از حضرت یوسف، زندانی شدن اوست.- نشانه اش از حضرت عیسی، اختلاف مردم در حق اوست که می گویند: مرده است و برخی گویند نمرده است.- نشانه اش از رسول اکرم صلی الله علیه و آله قیام به شمشیر اوست».
الامامة و التبصرة/ ص94
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro؛ تلفظِ پرتغالی اروپایی:[kɾiʃˈtjɐnu ʁoˈnaɫdu]؛ زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵)،[۳] که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.
او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکورد
رفتم اما دل من مانده بر دوست هنوز...می برم جسمی و دل در گرو اوست هنوز
بگذارید به آغوش غم خویش روم ... بهتر از غم به جهان نیست مرا دوست هنوز
گرجه با دوری او زندگیم نیست ولی ... یاد او میدمدم جان به رگ و پوست هنوز
رشته مهرو وفا شکر که از دست نرفت ...بر سر شانه من تاری از آن موست هنوز
بعد یک عمر که با او به  وفا سر کردم ...با که این درد بگویم؟!که جفا جوست هنوز
تا دل ناله جانسوز بر آرم همه عمر ...همچو چنگم سر غم بر سر زانوست هنوز
باهمه زخم که سیمین بدل از او دارد
دو تیم اتلتیکو مادرید و یوونتوس در جریان لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.
به همین بهانه می خواهیم ارزش مالی دو تیم را بررسی کنیم.
تیم یوونتوس با اینکه کریستیانو رونالدو را در اختیار دارد اما دارای ارزش مالی کمتری است.
یوونتوس دارای ارزشی بالغ بر 797.5 میلیون یورو است و سه بازیکن گران قیمت این تیم نیز به ترتیب دیبالا با 110 میلیون، رونالدو با 100 میلیون و پیانیچ هم با 70 میلیون یورو هستند.
آن طرف، تیم مادریدی ارزشی 913 میلیون یورویی دارد.
آنتو
#حدیث_مهدوی 
امام زین العابدین(ع)
«فی القائم منا سنن من ستة من الأنبیاء، سنة من نوح، و سنته من ابراهیم، و سنته من موسی، و سنته من ایوب، و سنته من محمد صلوات الله علیهم. فاما من نوح فطول العمر، و اما من ابراهیم فخفأ الولادة و اعتزال الناس، و اما من موسی فالخوف و الغیبته، و اما من عیسی فاختلاف الناس فیه، و اما من ایوب فالفرج بعد البلوی، و اما من محمد صلی الله علیه و آله و سلم فالخروج بالسیف».
«در قائم ما شش نشانه از شش پیامبر هست، نشانی از حضرت نوح
مسی بهترین بازیکن FIFA 20 شد
شرکت الکترونیک آرتز چندی پیش با انتشار 100 کارت بخش FIFA Ultimate Team، لیونل مسی را به عنوان بهترین بازیکن FIFA 20 معرفی کرد.
مقایسه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو چند سالی است که جزء داغ ترین بحث های دنیای فوتبال در سراسر دنیا به شمار می رود و جدا از طرفداران دو آتیشه، تاکنون تحلیلگران متعددی نقدهای متفاوتی به این دو بازیکن افسانه ای وارد کرده اند. در این میان، سری فیفا به عنوان شبیه ساز رقابت های فوتبال هر ساله با توجه به عملکر
در این خبر به بررسی زندگی پرتلاطم ستاره دنیای فوتبال  لیونل مسی می‌پردازیم.

لیونل مسی از دوران کودکی تا به اینجا زندگی پرتلاطمی داشته است که به شرح بعضی از این اتفاقات می پردازیم:

لیونل مسی عاشق دنیای کودکان است و قسمتی از حقوق ماهیانه خود را به کودکان نیازمند در سراسر دنیا اهدا می کند.

نفوذ لیونل مسی در تیم ملی فوتبال آرژانتین بسیار بالا است به طوری که سرمربی تیم با تایید وی معرفی می شود.

به دلیل مشکلات هورمونی تا چندین سال آمپول های ت
کی گفته سن یه عدده؟بازیکن های فوتبال هر چه قدر هم که خوب باشن از یه سنی به بعد دیگه نمیتونن اون بازیکن سابق باشننمونه اش همین رونالدو که کسی نمیتونه انکار کنه بازیکن بزرگیه ولی پرز احساس کرد دیگه مثل سابق نیست و فروختش به یوونتوس و تو یووه هم افتش مشهودهبرای خانم ها تو یه بازه سنی خیلی خواستگار میاد ولی اگه خواستگارها رو رد کنن دیگه معلوم نیست خبری از خواستگار باشهبرای اقایون هم تا یه سنی ذوق و شوق ازدواج رو دارن وقتی سنشون از یه بازه ای گذشت
  یک رسانه ترکیه ای به تمجید از گلر تیم ملی ایران و عضو باشگاه پرسپولیس پرداخت.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «ntvspor» ترکیه امروز در گزارشی به بیوگرافی علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه پرسپولیس پرداخت.
این رسانه ترکیه به تمجید از بیرانوند پرداخت و او را دارای عزم پولادین معرفی کرد. این سایت از زندگی سخت بیرانوند که برای کار به تهران آمد و در یک کارواش مشغول شد تا رسیدنش به ج
ای دل خسته گرت عقده عالم به گلوست

داستان تو وغم صحبت سنگ است و سبوست

آستان بوس حرم باش و بپرس از در دوست

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست

این چه شمعی است که جانها همه پروانه اوست

دل هرکس که حسینی است زخود بی خبر است

کشته عشق حسین از همه کس زنده تر است

بس که آن نور جمالش همه جا در نظر است

هر کجا می نگرم نور رخش جلوه گر است

هر کجا میگذرم جلوه مستانه اوست

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست

این چه شمعی است که جانها همه پروانه اوست

ه
این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست

تا ابد کوثر توحید ز پیمانه ی اوست
سینه ی سوختگان شمع عزاخانه ی اوست
شعله های عطشش در نفس خسته ی ما
کوه سنگین غم ما به روی شانه ی اوست
حرم اوست حریمی که بود کعبه ی جان
دل بشکسته بهشتی است که ویرانه ی اوست
دل آتش زده ی ما که جهانی را سوخت
شعله اش از شرر دامن ریحانه ی اوست
گوهری را که خدا قیمت آن داند و بس
دُرّ اشکیست که تقدیم به دُردانه ی اوست
طُرفه بیتی است از آن شاعر شیرین سخنش
یک جهان عاطفه در ساغر و پیمانه
شامپو کلیر ضد ریزش و شوره مو

فروش ویژه شامپو هیرفال کلیر با قیمتی ویژه و هدیه ایی خاص از طرف دیجیکالا
با خرید این محصول یک توپ کلیر با امضای کریستیانو رونالدو دریافت کنید هدیه ایی ویژه از طرف دیجی کالا و دیجی تخفیف

برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید

بی‌خرد آگه ز حَدِ شوکت خورشید نیستروز، همان شب، بِنِگَر نور و فروغ آنِ کیست
پهنه‌ی آفاق پر از تابش انوار اوستدور شب و روز همه طاعت گفتار اوست
روزی اگر باطن هر ذره به جان بنگریجز کشش عاشق و معشوق در آن ننگری
ای دل مشتاق چنان باطن آن ذرّه باشدر کش و قوسی به ره یار فراغرّه باش
بوسه‌ی شب بر رخ روز است به وقت سحرزنده به عشق است و نمیرد شب و روز ای بشر
#یزدان_مشایخی۱۹آذر۱۳۹۸
در رای گیری بهترین های فیفا تقلب شد؟ (عکس)
سرمربی کروات تیم ملی سودان و کاپیتان تیم ملی نیکاراگوئه اعلام کردند آرای شان در رای گیری بهترین بازیکن جهان که توسط فیفا انجام شد، درست اعلام نشده است.
به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش در میلان مراسم بهترین های سال فیفا برگزار شد و در نهایت لیونل مسی بالاتر از ویرژیل فن دایک و کریستیانو رونالدو توانست عنوان بهترین بازیکن سال را به دست بیاورد. او که 5 توپ طلا در کارنامه دارد برای اولین بار بود که موفق به ک
اول ِ ابتدایِ آغاز استدرِ جنت برای او باز استدر مسیرش ملک به پرواز استهمه ی کارهاش اعجاز استوقت پیکار شیر میدان استاو که همبازی یتیمان است نقطه ی تحت باء بسم اللهشرف لااله الا اللهآسمان پیش قامتش کوتاهدر خیبر برای او پر کاهدشمن از پیش و پس اگر داردذوالفقار علی دو سر دارد دست و بازوی او نمک داردبه همه نیت کمک داردعشق ما ریشه در فدک داردبه ولایت هرآنکه شک داردبرود کعبه را طواف کندو نگاهی بر آن شکاف کند هر زمان فاطمه کنار علیستهر کجا هست،بخت
در فوتبال نقل و انتقالات زیادی انجام شده که بعضیها بسیار ارزان اما با کیفیت و بعضی ها بسیار گرانقیمت اما نچندان با کیفیت بوده اند
اما گرانقیمت ترین بازیکنان فوتبال چه کسانی بوده اند و قیمت خریدشان چه مقدار بوده است؟
تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید
نام بازیکن                     ملیت                         قیمت(یورو)                    از باشگاه                      به باشگاه                                 نتیجه و کیفیت خرید
1-نیمار                       
امیرالمومنین، علی بن ابی‌طالب (علیه السلام) می‌فرمایند:
تاجُ الرّجُلِ عَفافُهُ، و زَینُهُ انصافُهُ
تاج مرد، عزّت نفْس اوست و زیورش انصاف او
غررالحکم، حدیث ۴۴۹۵

** پی‌نوشت: هنگام خرید چای از یک فروشندهٔ چای تبریزی بازار صفی تبریز؛ وقتی از علت پاکت زیر وزنه نیم کیلوئی پرسیدند گفت من به شما چای کیلوئی می‌فروشم نه پاکت!
جام ها در دنیای فوتبال استعاره ای از شکوه این ورزش هستند؛ اشیایی که فراتر از ارزش مادی شان، اعتبارشان را از آدم هایی می گیرند که آنها را بالای سرشان برده اند. تکه هایی از دنیای فوتبال که برخلاف تغییرات محیط اطراف شان ثابت مانده اند؛ بازیکنان، مربی ها، ورزشگاه ها و لباس تیم ها مدام در حال تغییر و وفق دادن خودشان با شرایط و تکنولوژی زمانه هستند. اما جام ها تنها عناصر ثابت دنیای فوتبال اند. جام جهانی قدمتی چهل و پنج ساله دارد و کاپ لیگ قهرمانان
اوایل زندگی
ریبری در شهر بولون-سور-مر در ۷ آوریل ۱۹۸۳ زاده شد. او به همراه خانواده‌اش در محله‌ای فقیر نشین در حومه شهر زندگی می‌کرد. هنگامی که دو سال داشت، همراه با خانواده‌اش دچار یک تصادف با کامیون شدند. ریبری دچار جراحت شدیدی شد که سبب شد بیش از صد بخیه بخورد و دو زخم برایش به یادگار ماند، یک زخمی طولانی در سمت راست صورتش و زخمی دیگر در میان ابروهایش. او پیش از پیوستن به استاد برستوا در سال ۲۰۰۳، به همراه پدرش به عنوان کارگر ساختمان کار می
موجی خروشان از دریای مناقب امیر المومنین علیه السلام در کلام رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا محمد بن عمر الحافظ الجعابی، قال: حدثنا محمد بن عبید الله العسكری قال: حدثنا محمد بن علی بن بسام الحرانی من أصل كتابه، قال: حدثنا معلل بن نفیل، قال: حدثنا أیوب بن سلمة أخو محمد بن سلمة، عن بسام الصیرفی، عن عطیة، عن أبی سعید، قال: قال النبی صلى ‌الله ‌علیه ‌و آله: من كنت ولیه فعلی ولیه، ومن كنت إمامه فعلی إمام
کریستیانو رونالدو

رونالدو در سال ۲۰۱۸
اطلاعات شخصی
نام کامل
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو

زادروز
۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ ‏(۳۴ سال)

زادگاه
فونچال، مادیرا، پرتغال

قد
۱٫۸۷ متر (۶ فوت ۲ اینچ)

اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی
یوونتوس

شمارهٔ پیراهن
۷
باشگاه‌های جوانان
۱۹۹۳–۱۹۹۵
آندورینها

۱۹۹۵–۱۹۹۷
دیپورتیوو ناسیونال

۱۹۹۷–۲۰۰۲
اسپورتینگ
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها
باشگاه‌ها
بازی†
(گل)†

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اسپورتینگ بی
۲
(۰)

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اس
کریستیانو رونالدو

رونالدو در سال ۲۰۱۸
اطلاعات شخصی
نام کامل
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو

زادروز
۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ ‏(۳۴ سال)

زادگاه
فونچال، مادیرا، پرتغال

قد
۱٫۸۷ متر (۶ فوت ۲ اینچ)

اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی
یوونتوس

شمارهٔ پیراهن
۷
باشگاه‌های جوانان
۱۹۹۳–۱۹۹۵
آندورینها

۱۹۹۵–۱۹۹۷
دیپورتیوو ناسیونال

۱۹۹۷–۲۰۰۲
اسپورتینگ
باشگاه‌های حرفه‌ای
سال‌ها
باشگاه‌ها
بازی†
(گل)†

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اسپورتینگ بی
۲
(۰)

۲۰۰۲–۲۰۰۳
اس
پشت هر تلاشی موفقیت است. هر کسی که تلاش می‌کند در نهایت موفق می‌شود. بعد از جام جهانی و گرفتن پنالتی رونالدو بود که سایت‌ها، روزنامه‌ها و تلویزیون و همه جا پر شده بود از اینکه علیرضا بیرانوند سختی کشید و موفق شد. دائم از این صحبت می‌شد او در میدان آزادی می‌خوابید، رفتگری می‌کرد، در پیتزافروشی کار کرد اما در نهایت موفق شد.
راستش اگر چند سال پیش بود من هم همین حرفها را می‌زدم ولی الان دیگر کمی محتاط‌تر شده‌ام. شاید با بیشتر زندگی کردن و دی
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر(ع)

الامامة و التبصرة/ ص94
من واقعا نمی‌فهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین می‌کند، یا بد جوابتان را می‌دهد، یا تحقیرتان می کند یا آن‌طور که انتظار دارید به شما احترام نمی‌گذارد، این شما هستید که ناراحت می‌شوید؟
بابا جانِ‌من! از کوزه همان برون تراوَد که در اوست.
 رفتارِ هر کس متناسبِ شخصیتش است.
 وقتی گفتار یا رفتارِ یکی زشت یا بی‌ادبانه است، او دارَد شخصیتش را به نمایش می‌گذارد؛ شما چرا به خودتان می‌گیرید و بیخود ناراحت و خشمگین می‌شوید، خودخوری می‌کنید، به‌ه
✨﷽✨ ✍روزی حاکمی به وزیرش گفت: امروز بگو بهترین قسمت گوسفند را برایم کباب کنند و بیاورند.
وزیر دستور داد خوراک زبان آوردند. چند روز بعد حاکم به وزیر گفت: امروز میخواهم بدترین قسمت گوسفند را برایم بیاوری و وزیر دستور داد باز هم خوراک زبان آوردند.
حاکم با تعجب گفت: یک روز از تو بهترین خواستم و یک روز بدترین هر دو روز را زبان برایم آوردی چرا؟؟؟ وزیر گفت: "قربان بهترین دوست برای انسان زبان اوست و بدترین دشمن نیز باز هم زبان اوست"
قدر 4 چیز را پیش از

انسان متوجه این نکته  باشد که قلوب در دست خداى متعال است و اوست عزیز کننده، و هم اوست که فطرت انسان را با خوبى عجین فرموده که حتى کسى که خودش مغلوب نفس و شیطان است و عمل خوبى از او سر نمى زند مع ذلک فطرتا خوب و خوبى را دوست مى دارد، مگر افراد قلیلى که به قدرى شقاوت بر آنها غلبه کرده است که نه خود خوبند و نه خوبان را دوست مى دارند؛ نه خود درست کردارند و نه از صالحان خوش شان مى آید. چنین افرادى در واقع از انسانیت و فطرت انسانى بر کنار هستند.
«ثم کا
روزی حاکمی به وزیرش گفت:امروز بگو بهترین قسمت گوسفند را برایم کباب کنند و بیاورند.
وزیر دستور داد خوراک زبان آوردند.چند روز بعد حاکم به وزیر گفت:امروز میخواهم بدترین قسمت گوسفند را برایم بیاوری و وزیر دستور داد باز هم خوراک زبان آوردند.حاکم با تعجب گفت:یک روز از تو بهترین خواستم و یک روز بدترین هر دو روز را زبان برایم آوردی چرا؟؟؟وزیر گفت: "قربان بهترین دوست برای انسان زبان اوست و بدترین دشمن نیز باز هم زبان اوست"  
قدر 4 چیز را پیش از از دست
بسم الله الرحمن الرحیم
ضرورت الگوپردازی صحیح در کارزار فرهنگی با هدف تحقق تمدن اسالمی
پای حرکت آدمی بندِ نیت های اوست. چنانچه رسیدن به هدفی را نیت کرده و "بخواهد"، موتور حرکت روشن شده است و نکته ی کلیدی آن که: حرکت و استقامت بر آن ، به منزله ی "پیروزی" ست. با این مقدمه می توان نتیجه گرفت که هرچه آدمی را متوقف کند، یک عملیات در جهت شکست اوست. و برای تحقق تمدن اسلامی، پیروزی و
حرکت پیشرونده در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظام
امام رضا سلام الله علیه، بدن انسان را به یک کشور تشبیه کرده اند. پادشاه این کشور قلب است. عروق ،اعصاب و مغز کارگزاران او هستند. قلب خانه ی این پادشاه و جسم حیطه و قلمرو استیلای اوست. دست، پا، چشم، لب ها، زبان و گوش یاران او هستند. خزانه این پادشاه، معده و شکم و پرده دار این پادشاه سینه اوست. برای پادشاهی با این همه امکانات پاداشی است و کیفری. شادی همچون پاداشی برای این پادشاه است که منجر به سلامتی برای او می شود. غم واندوه، نیز همچون کیفری برای ا
مردی روستایی تبر خویش گم کرد. بدگمان شد که مگر پسر همسایه دزدیده است و به مراقبت او پرداخت. در رفتار و لحن کلامش همه حالتی عجیب یافت؛ چیزی که گواهی می‌داد که دزدِ تبر اوست.
اندکی بعد، روستایی تبرش را بازیافت، مگر آخرین باری که به آوردن هیمه(هیزم سوختنی) رفته بود، تبر در کوه بر جای مانده بود.
چون بار دیگر به مراقبت پسر همسایه پرداخت، در رفتار و کلام او هیچ چیز عجیبی نیافت؛ هیچ چیز گواهی نمی‌داد که دزد تبر اوست! 
 "احمد شاملو" 
خرید کت و شلوار مردانه اوست مدل 10088tn 

قیمت : 1787000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی کت و شلوار مردانه اوست مدل 10088tn 

قیمت کت و شلوار مردانه اوست مدل 10088tn 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید کت و شل
روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز صبح تیتر یک و سرمقاله خود را به گلر تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داده و از پیشنهاد تیم تورینو به او پرده برداشته است.گزارش توتواسپورت، از درخشش بیرانوند در جام جهانی آغاز می شود و اوجی که این دروازه بان بلندقامت را تبدیل به یکی از ستارگان فوتبال آسیا کرد. او بعد از مهار پنالتی رونالدو و نمایش عالی در جام جهانی به پرسپولیس بازگشته واز پایه های قهرمانی دیگر پرسپولیس بوده است.فضا برای بیرانوند در پرسپولیس تنگ
#حدیث_مهدوی 
امام رضا(ع)
«فاذا خرج اشرقت الأرض بنور ربها، و وضع میزان العدل بین الناس فلا یظلم احدا، و هو الذی تطوی له الأرض و لا یکون له ظل، و هو الذی ینادی مناد من السماء یسمعه. جمیع اهل الأرض بالدعاء الیه، یقول: الا ان حجة الله قد ظهر عند بیت الله فاتبعوه، فان الحق معه و فیه».
«او چون ظاهر شود، زمین به نور پروردگار نورانی گردد. ترازوی عدالت در میان مردم قرار دهد (ارزش‌ها و معیارهای عدالت را پیاده کند) دیگر احدی به دیگری ستم نمی کند، زمین زیر پ
من واقعا نمی‌فهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین می‌کند، یا بد جوابتان را می‌دهد، یا تحقیرتان می کند یا آن‌طور که انتظار دارید به شما احترام نمی‌گذارد، این شما هستید که ناراحت می‌شوید؟
بابا جانِ‌من! از کوزه همان برون تراوَد که در اوست. 
رفتارِ هر کس متناسبِ شخصیتش است. 
وقتی گفتار یا رفتارِ یکی زشت یا بی‌ادبانه است، او دارَد شخصیتش را به نمایش می‌گذارد؛ شما چرا به خودتان می‌گیرید و بیخود ناراحت و خشمگین می‌شوید، خودخوری می‌کنید، به‌ه

زندگی لنگر می خواهد .چیزی که آدم را سر جایش نگه دارد .چیزی که نگذارد فاصله آدم از ساحل آرامش زیاد شود .چیزی که نگذارد امواج آدم را بکشاند به ناکجا .حالا لنگر آدم ، گاهی یک آدم دیگر است .گاهی یک فکر و اعتقاد است .گاهی ایمان است .گاهی عادت روزانه است .گاهی کار است، گاهی یک جمع دوستانه است .گاهی یک دوره خانوادگی است .گاهی یک باشگاه ورزشی است .گاهی چهار تا کتاب است ، گاهی یک مشت خاطره .لنگر هر کس هر چه هست ، فاصله اوست با سرگردانی در دریای روزگار .فاصل
عشق امام هادی برشیعه افتخار است/اوحجت الهی ازسوی کردگار است/گلبانگ آفرینش بانام اوست جاری/روزتولداو رحمت چه آشکار است/قرآن وعترت ودین را حضرتش مبلغ/شیعه بخاطر او در خلق نامداراست/ابن الرضای ثانی باب هدایت حق/حب نقی به عالم سرمنشاءبهاراست/ازیمن مقدم او شهرمدینه پرنور/مولاامام هادی یادآورنگاراست/درمان درد شیعه اندر توسل اوست/معیار دین وایمان او اسوه وعیاراست/گردیده سامرا هم در عید او چراغان/آن آیت الهی آقای روزگاراست/جدامام مهدی گردیده ا
وقتی برای چند ساعت توی خیابونها قدم میزنید.وقتی برای چند دقیقه تلویزیون تماشا میکنید.یا وقتی برای چند لحظه روزنامه ها را ورق میزنید محاله چشمتون به چند تبلیغ تجاری نخوره .
تبلیغات تجاری حالا همه ی زندگی ما را اشغال کردند،محصولاتی که برای فروش بیشتر رقابتی نفس گیر با هم دارند.و از هر راهی استفاده میکنند تا تبلیغ محصولشان را به شما برسونند .
بیلبورهای توی خیابون،ارسال پیامها روی تلفن همراه شما ،نصب آگهی روی در کارخونه ها و هزار راه دیگه توی س
ایسنا:مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه از تمدید ثبت نام در سامانه سماح تا روز اربعین حسینی خبر داد.
حامد دارابی از ثبت نام 56 هزار و 730 کرمانشاهی متقاضی پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح خبرداد و گفت:از زمان شروع ثبت نام در سامانه(اول شهریور) تاکنون بیشترین ثبت نام ها را طی هفته گذشته داشتیم. 
وی تصریح کرد:سال گذشته نزدیک به 40 هزار نفر از استان کرمانشاه در سامانه سماح ثبت نام کردند که تعداد ثبت نامی هایی که تا به امروز(24 مهر) و به فاصله سه روز م
شبیه زلزله در سینه ام چه غوغایی ستدوباره حرف قلم والهی و شیدایی ستشبیه غنچه عشقی که در شکوفایی ستهوای این دل بی خود شده تماشایی ستتمام قلب من امشب شده پر از احساسفضای سینه معطر شده از عطر یاسدلی نمانده برایم ، چه دلبری آمد!رقیب دُرٌ و گرانمایه گوهری آمدبرای ارض و سما ماه انوری آمدصدای پای قدم های دختری آمدبرای ختم رسل از خدا چه اعطایی ست!که نازدانه و بی حد و حصر ، بابایی ستسرور سینه و تاج نگین خاتم اوستبلند مرتبه بانوی هر دو عالم اوستتمام معن
شبیه زلزله در سینه ام چه غوغایی ستدوباره حرف قلم والهی و شیدایی ستشبیه غنچه عشقی که در شکوفایی ستهوای این دل بی خود شده تماشایی ستتمام قلب من امشب شده پر از احساسفضای سینه معطر شده از عطر یاسدلی نمانده برایم ، چه دلبری آمد!رقیب دُرٌ و گرانمایه گوهری آمدبرای ارض و سما ماه انوری آمدصدای پای قدم های دختری آمدبرای ختم رسل از خدا چه اعطایی ست!که نازدانه و بی حد و حصر ، بابایی ستسرور سینه و تاج نگین خاتم اوستبلند مرتبه بانوی هر دو عالم اوستتمام معن
ورزشهای صورت به شکل است ؟

در حالی که صورت انسان یک چیز زیبایی است ، حفظ پوست صاف و صاف اغلب با افزایش سن ، به یک منبع استرس تبدیل می شود. اگر تاکنون به دنبال یک راه حل طبیعی برای افتادن پوست هستید ، ممکن است با تمرین های صورت آشنا باشید.
افراد مشهور تناسب اندام مدت ها است که تمرین های صورت را برای لاغر کردن صورت و معکوس روند پیری تأیید می کنند - از جک للان در دهه 1960 تا ستاره کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال در سال 2014. اما آیا این تمرین ها واقعاً کا
«خداوند» که نیست خدایی مگر آن زنده پاینده ، خواب سبک و سنگین درنگیردش، آنچه در آسمانها و زمین است از آن اوست ، کیست آنکه نزد او شفاعتی کند؟ مگر به اذن او ، می داند ، آنچه در پیش روی و پشت سر دارند، و به چیزی از علم او احاطه نیابند، مگر بر آنچه بخواهد، کرسی فرمانروایی اش آسمانها و زمین را فراگرفته، و نگهداشت آنها بر او آسان است، و اوست والای عظیم (255)  در دین اکراه نیست، راه فرا رفتن از فرو رفتن به روشنی بیان شده است، و هرکس به طاغوت کافر و به خدای
پدر فرزندان نوادگان  اوست وان پیغمبر را در روی زمبن نسلی جز فدزندان مردمیکه خلیفه اوست نمی باشد ناگاه همه بر من تاختند و گعتند ای امیر این مرد از شرک بیرون امده و بسوی کفر رفته و خون او حلال است من بانها گفتم ای مردم من برای خود دینی دارم که بان گرویده ام تا محکمتر از ان را نیابمز ان دست بر ندارم من اوصافاین مرد را  در کتابهاییکه   خدا بر پیغمبرانش نازل کرده دبده ام از کشور هندوستان و عزتبکه در انجا داشتم بیرون امده در جستجوی او بر امدم وچون ا
قلم ابزار نوشتن است و در این روزگار تنها « آزادی » نیست که ابزار نسبت داده می شود،«مغز» را نیز بدل از « تفکر » می گیرند و فی المثل به جای « فرار متفکران » می گویند « فرار مغزها »– که البته در اینجا هیچ یک از این دو تعبیر درست نیست. مغز ابزاری نیست که بی اراده در استخدام هر آن که او را به اختیار بگیرد در آید و متخصصان که در این تعبیر همچون مغزهایی بی اراده انگاشته شده اند، اگر به غرب می گریزند از آن است که در آنجا حوایج خویش را برآورده می بینن
ساقی شبیه ساقی کوثر نیامدهجز او کسی به جای پیمبر نیامدهجز او برای فاطمه همسر نیامدهاز کعبه جز علی احدی در نیامدهیعنی کسی به پاکی حیدر نیامدههر کس غلام فاطمه شد در پناه اوستشاهی که عرش دوش نبی جایگاه اوستدر معرکه سلاح نبردش نگاه اوستاین گیسوی سیاه که تنها سپاه اوستبر شانه اش سیاهی لشکر نیامدهاولاد مرتضی همه ذاتاً مطهرندقرآن ناطقند، شفیعان محشرندشاهان روزگار غلامان قنبرندخدّام عرش گوش به فرمان حیدرنددور و برش که قحطی نوکر نیامدهابروش وق
انقدر من و مستر در شخصیتهامون، علایقمون، رویاهامون و اهدافمون، دغدغه‌هامون و بروزات و سبک زندگی‌هامون با هم متفاوتیم که هر بار به چگونگیِ هم‌زیستی لذت‌بخشمون فکر میکنم به هیچ نتیجه‌ای نمیرسم جز اینکه واقعاً عشق و آرامش بین ما و زندگی ما اگر از مودت و رحمتِ کادوپیچ شده و یهوییِ پروردگار* و وعده‌ی خاصه‌ی او نیست؛ پس از چیه؟! 
و این از نشانه‌های اوست*...
+الحمدلله رب العالمین.
+عنوان: بیایید به باور مشترک میان ما و شما روی بیاوریم و به آن چی
ساقی شبیه ساقی کوثر نیامدهجز او کسی به جای پیمبر نیامدهجز او برای فاطمه همسر نیامدهاز کعبه جز علی احدی در نیامدهیعنی کسی به پاکی حیدر نیامدههر کس غلام فاطمه شد در پناه اوستشاهی که عرش دوش نبی جایگاه اوستدر معرکه سلاح نبردش نگاه اوستاین گیسوی سیاه که تنها سپاه اوستبر شانه اش سیاهی لشکر نیامدهاولاد مرتضی همه ذاتاً مطهرندقرآن ناطقند، شفیعان محشرندشاهان روزگار غلامان قنبرندخدّام عرش گوش به فرمان حیدرنددور و برش که قحطی نوکر نیامدهابروش وق
هوحکیم غیر عامل ، سلوک راه ظاهر تنها کرده ، و در راه باطن قدمی نپیموده ، چه نتیجهٔ پیمودن راه باطن رسیدن است به خدا و رسیدن به خدا ممکن نیست مگر به مجرد شدنِ بالفعل و وارستن از قید جسم بالکلیه ، چه با جسم و تعلق با جسم به خدائی که نه جسم است و نه متعلق به جسم ، نتوان رسید. و نفس تا مهذب نشود علاقه اش لامحاله با جسم باقی است و آن هر آینه کُندهٔ پای اوست و از پای کنده دار ، راه پیمائی نیاید ، پس تا علاقهٔ جسم باقی است از خدا محروم باشد. و تهذیب نفس به ت
به نام خدا
سلام خدمت همه خانواده برتری های عزیز
یه موضوعی رو میخواستم باهاتون در میان بذارم، همه میدونیم که برای رسیدن به قله های موفقیت باید تلاش کنیم، و من هم راجع به این تلاش کردن مطالبی خوندم، اینکه کسی مثل رونالدو برای موفقیت اینقدر سخت کار کرده نشون میده انگیزه بسیار قوی ای داشته، انگیزه یعنی دلیل حرکت، نیروی محرکه.
انگیزه و حس نیاز رابطه مستقیم دارن، وقتی شدیدا در زندگی نیاز به چیزی پیدا میکنیم انگیزه بسیار قوی ای در مسیر تلاش پیدا
اللهم عجل لولیک الفرج
و العافیه و النصر
و جعلنا من خیر الانصاره و اعوانه
و المستشهدین بین یدیه
 صبحدم پیک مسیحا دم جانان آمدگفت برخیز که آرام دل و جان آمد               سحر از پرده نشینان حریم خلوت               نغمه برخاست که شاهنشه خوبان آمد                 عاشقان را رسد این طرفه بشارت زسروش             که سحرگاه شب نیمه شعبان آمد                مى ‏کند مرغ سحر زمزم بر شاخ گل             که ز نرگس ثمرى پاک بدوران آمد            
فینال جام جهانی 1998 فرانسه بین تیم های فرانسه و برزیل در شهر Saint-Denis و استادیوم France با قضاوت Said Belqola داور مراکشی برگزار شد و با پیروزی 3 بر 0 فرانسه و قهرمانی این تیم به اتمام رسید.

توضیحات
فینال جام جهانی 1998 فرانسه بین تیم های فرانسه و برزیل در شهر Saint-Denis و استادیوم France با قضاوت Said Belqola داور مراکشی برگزار شد. قبل آغاز بازی تمامی مشخصات حاکی از برتری برزیل داشت. برزیل تیمی بود که تمامی کارشناسان فوتبال قبل از آغاز مسابقات آنرا فینالیست می دونستند
به نام یگانه خالق هستــــــــی!
به نام خدایی که در همین نزدیکیســـــــــــــــــت!
به نام خدایی که از خاک دل آفریـــــــــــــد!به نام او که زندگــی از او رنگ میگیــــــــــــــــــــرد!
به نام خدایی که هستـی ازاوست و هرچه داریم از لطف اوست!

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها